Bukmacherzy internetowi już od pewnego czasu proponują swym klientom różnego rodzaju akcje promocyjne. Ich zadaniem jest zdobywanie nowych klientów, jak i przykuwanie ich uwagi. Każda ze stron na tym może skorzystać. W ofercie poszczególnych bukmacherów znaleźć można całkiem sporo promocji, które z pewnością zaciekawią niejednego potencjalnego klienta. Co zatem powinniśmy wiedzieć o promocjach bukmacherskich czy też kodach bonusowych?

Na jakie bonusy można liczyć

Kto może skorzystać z promocji?

Z różnego rodzaju akcji promocyjnych, które obowiązują w ofercie internetowej jak i w salonach stacjonarnych skorzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Warunkiem wzięcia udziału w danej akcji bonusowej na stronie bukmachera jest posiadanie konta internetowego. Z chwilą zakładania konta każdy nowy klient może skorzystać z oferty powitalnej. Jest to zarówno opcja standardowa, o której możemy przeczytać na stronie bukmachera, jak i ukryty bonus. Ten drugi możliwy jest do aktywacji poprzez kody promocyjne. Niezwykle istotne jest to, że oferta powitalna ma charakter jednorazowy. Oznacza to nic innego jak to, że każdy z nowych klientów może tylko raz skorzystać z bonusu na start. Bukmacherzy w regulaminach zastrzegają sobie, iż klient może mieć tylko jedno konto. Posiadanie kilku osobnych profili może wiązać się z blokadą użytkownika.

Warto jednak pamiętać o tym, że bukmacherzy internetowi posiadają również promocje, z których korzystać mogą wszyscy klienci. Tego rodzaju akcje promocyjne, o których można przeczytać na stronie bukmachera, nie są zazwyczaj ograniczone ilościowo. Oznacza to, że jako klienci możemy z nich korzystać wielokrotnie. Jedynym ograniczeniem może być czas trwania danej promocji.

Jakie promocje przygotowali bukmacherzy?

Jak już wspomnieliśmy, promocje bukmacherskie można podzielić na te, które są przeznaczone dla nowych graczy bądź też wszystkich klientów. Jest to najistotniejsze rozgraniczenie.

Promocje dla nowych graczy

Chcąc zachęcić nowych użytkowników do rejestracji konta na stronie, internetowi bukmacherzy wprowadzają specjalne akcje promocyjne. Są one najczęściej związane z samą rejestracją jak i pierwszym depozytem, co jednak nie zawsze jest konieczne.

• Standardowy bonus powitalny polega na tym, że klient z chwilą aktywacji konta i wpłacenia pierwszych środków do bukmachera, otrzymuje od niego bonus pieniężny. Jego wartość zależna jest od trzech czynników: wysokości doładowania (+50, 100, 150 czy 200%), ilości wpłacanych pieniędzy oraz limitów wyznaczonych przez bukmachera. Dlatego też warto dokładnie przemyśleć, ile chcemy wpłacić za pierwszym razem do bukmachera. Tym bardziej, że niektórzy limity bonusów ustawili na poziomie nawet kilku tysięcy złotych.

• Istnieje również bonus bez depozytu. Można go często otrzymać, wykorzystując specjalne kody promocyjne. Takie kody bukmacher udostępnia swym partnerom internetowym. Wpisanie kodu w odpowiednim oknie formularza rejestracyjnego może przynieść nowemu klientowi zakład bez ryzyka, cashback, freebt czy też małe doładowanie konta. Wszelkie kody promocyjne powinny być dokładnie opisane przez partnerów bukmachera, wraz z najistotniejszymi warunkami bonusu.

Promocje dla wszystkich graczy

Bukmacherzy internetowi proponują swym klientom szereg promocji, dzięki którym można na co dzień zwiększyć wygrane z kuponów. Oto najciekawsze z nich:

• Gra bez podatku: ta promocja występuje pod kilkoma postaciami. Jej zadaniem jest zwiększenie wartości kuponu o co najmniej 12 procent, czyli tyle, ile standardowo bukmacher pobiera od każdego obstawionego kuponu. Spełnienie określonych warunków sprawia, że gracz nie musi obawiać się dodatkowych opłat za zakłady bukmacherskie.

• Zwiększone kupony akumulacyjne: im więcej zdarzeń znajdzie się na wielokrotnym kuponie, tym gracz może liczyć na większy dodatek od bukmachera. Zazwyczaj przy co najmniej 10 meczach jest to kilkanaście procent więcej.

• Cashback: jest to promocja, która polega na częściowym lub całkowitym zwrocie pieniędzy za obstawiony kupon. Jeśli okaże się on przegrany, to bukmacher zwraca graczowi 50 czy 100% sumy.

• Bonus od depozytu: podobna oferta jak w przypadku bonus powitalnego. Za wpłacenie pieniędzy na konto gracz może zyskać procentowy bonus od wielkości wpłaty.

• Zwiększone kursy: jeśli gracze skorzystają z proponowanych spotkań do obstawienia bądź też gotowych kuponów, to mogą liczyć na wyższe kursy niż zazwyczaj.

• Programy lojalnościowe: za kupony i wpłaty gracz otrzymuje punkty, które może następnie zamieniać na nagrody rzeczowe czy zakłady bez ryzyka.

• Polecanie znajomych: zaproszenie nowego klienta do bukmachera to często szansa na bonus pieniężny na konto.

• Bonusy mobilne: za skorzystanie z aplikacji mobilnej gracz otrzymuje często procentowy dodatek do wybranych kuponów.